Online kurz

Podnikavé flow v partnerství a s rodinou

4 týdny pro partnerskou a rodinnou pohodu

Podnikavé flow

Jak si ustát management vztahů při budování svého projektu?

Kurz zdarma pro všechny mámy podnikatelky, které chtějí růst se svou značkou a u toho mít pevné zázemí v rodině – bezpečný a stabilní ekosystém, který podporuje všechny členy.

Míša Pokorná

Víš, Míšo…

… on to nechápe, nemám důvěru

… mám pocit, že zanedbávám děti

… nemůžeme se teď dohodnout

… hodně jsem se posunula a doma to skřípe

… jsem ze všeho zaseklá na vlastních emocích

… cítím tlak na výkon

… mezi těmi všemi rolemi se ztrácím

Tyhle věty v různé obdobě slýchám

S klientkami totiž neřeším jen jejich značky. Téměř vždy narazíme i na jejich osobní pozadí. Větší část mých klientů tvoří ženy, matky, manželky a tak dále. Kolik rolí máš, tolikrát ti často hrabe. My ženy jsem cyklické a emoční, krásné bytosti, které ale pro tvorbu potřebují emoční stabilitu.

Chtěla bych, aby tento kurz pro tebe byl jako ponožka pro Dobbyho – osvobození.

Osvobození z tlaku na sebe i v partnerství, z kola nepochopení, nedotažených věcí a pocitu selhání, že to nezvládáš tak, jak bys chtěla. Protože ano, z této energie se roste špatně.

Znáš to sama…

Ty to rozjídíš v podnikání, on má zaměstnání.

Máte malé děti, věci chcete dělat trošku jinak, a celý to zatím vypadá jako jeden velký cirkus?

Může být. Ale i u cirkusu řídí principál, co se mu děje v šapitó.

Nebo si to alespoň myslím.

O cirkusech toho moc nevím, ale o budování vlastních projektů a životní potřebě seberealizace i při rodině jsem už leccos nasbírala.

Míša Pokorná rodina

Nejsem párový terapeut a doma mi to taky občas skřípe. Vím už ale, co nám všem pomáhá procházet takovými chvílemi bez ztráty kytičky a posouvat se dál.

Pokud také hledáš, jak a kudy ke klidu doma, otevírám ti dveře…

Pojď se mnou na čtyřtýdenní cestu. Každý týden posvítíme na jednu oblast, která pomáhá k tomu, abys mohla vyrůst ty i tvůj projekt a doma jste se nezbláznili. Komunikace a plány, ty, partner, děti a ostatní.

Na začátku podnikání se mi běžně stávalo

… že jsem si ujížděla na obrovských vlnách kreativity a “záchvatech” práce. Jak se říká… Její tempo bylo vražedné. Večery jsem u kojení trávila se svými kurzy. Nestanovila jsem si svoje hranice, nedávala jsem dostatečný informační podklad svému muži. Vracela jsem se pozdě z akcí, které třeba ani nebyly tak moc placené. Bylo toho na něj se syny často moc. Navíc, když byly třeba investice. Nevěděl, jak mě má uchopit, co vlastně dělám. Cítil se pod tlakem. Nebudu ti lhát, hádali jsme se. Období, kdy pak měl můj muž depresivní epizody, tak jsem byla emočně hodně na dně. A moje podnikání velmi kolísalo.

Vše vyvrcholilo, když kamarádka málem umřela na rakovinu. Péče o další rodinu. Stres. Obrovská únava. A ukázalo se, jak je naše situace doma křehká. Následovala velká krize a moje vyhoření.

Ustáli jsme to a přineslo nám to obrovský posun.

Společně se svým mužem jsem pro tebe teď sesumírovala to nejdůležitější, co nám pomáhá procházet různými zákoutími podnikání při malých dětech s minimální pomocí od rodiny. Díky všemu, co nás už potkalo, jsme teď poměrně stabilní a silná aliance, ale chce to konstantní společnou práci.

Měli jsme a máme společný cíl… spokojená, zajištěná rodina. A tak jsme si vytvořili systém, který stále ladíme a vylepšujeme. Systém, který nám funguje.

A teď ho chci ukázat tobě!

Po těch 4 týdnech bych pro tebe chtěla:

Šipka červená

abys cítila vyrovnání, ze kterého si může nabrat i tvá rodina

Šipka červená

abys byla orientovaná v sobě a potřebách svých blízkých

Šipka červená

abys uměla komunikovat pohyblivé vody svého podnikání svému muži

Šipka červená

abys měla jasno, co, kdy, jak můžeš udělat pro maximální pohodu doma

Šipka červená

abys znala praktické a drobné kroky, které nám doma pomáhají ke spokojeným vztahům

Nebudu ti dávat univerzální návody, sama je nemám ráda. Ale ukážu ti svoje tipy, jak si najít ten ideální systém v této realitě pro vaši jedinečnou situaci!

Brand specialist & copywriter

Michaela Pokorná

Jsem Míša a letos míjím kristova léta. Třetí rok rozvíjím svůj vlastní projekt, kde pomáhám budovat osobní značky, a na dalších se mnoho let úzce podílím.

Mám dva syny, z nichž jeden je domškolák, takže nemám volné dopoledne na práci, a zaměstnaného manžela Zdenka, který je navíc HSP (Highly sensitive person) s občasnými depresemi.

Takže si dokážeš představit, že jsme si museli mnohé nastavit, aby nám to doma klapalo.

V kurzu spojuji tři oblasti zkušeností – z podnikání, z devítiletého partnerství a sedmi let rodičovství a pak svou původní profesi pedagoga a Montessori lektorky. Mnoho let už podporuju rodiče na jejich cestě. Celý dospělý život se taky snažím o osobnostní i spirituální rozvoj, pochopení lidské psychiky a zákoutí duše. Tohle všechno mi pomáhá udržet si nadhled a flow.

A proč to dělám?

(A nevytvořím třeba něco přímo o značkách?)

Popravdě si mě to téma dost zavolalo. Při procesu budování značky jdeme do hloubky, a vždy narážíme i právě na souvislosti. A pokud to doma není podchycené, často se nám nedaří rozvíjet svůj projekt, jak bychom chtěly. Když budeš ty v pohodě, bude se případně i nám dvěma lépe spolupracovat.

Míša Pokorná

Třeba jako holkám…

“Míša konkrétně naprosto chápala, na jaké jedu vlně, že i cykličnost hraje roli a jak toho využít. Děkuji z celého srdce, že jsi mi do života – i toho pracovního – přišla, poslala mi tam tornádo, a pak najednou bylo uklizeno.

Jana Adamová

“Vedlejším efektem naší spolupráce bylo to, že jsi mi pomohla se vracet ke svojí vnitřní síle. Doba rozvodu byla velmi náročná a pomohla jsi mi vytrvat v boji o to důležité, na čem mi záleží nejvíc.”

Irena Ochodek

“Spolupráce s Tebou mně, unavené mámě, vrací kreativitu a nadšení se posouvat dál.“

Silva Fialová

Taky to bude stručný,

abys to při těch děckách za krkem dávala

Každý týden malý video a jeden příspěvek ode mne na všední den.

Podpůrná skupinka na FB, kde se to celé odehraje a kde ti budu držet prostor, kde si můžeme všechny postěžovat, pokecat, inspirovat se a najít svá řešení.

A nakonec v neděli 19. listopadu odpoledne společný call, kde posdílím, co se nejvíc vysírá mě, a taky ti představím svůj efektivní pracovní koncept včetně možností další spolupráce se mnou.

Pokud bude zájem, můžeme si bonusově udělat živé vysílání každý týden.

A pozor! Jako bonus bonusový uvidíš v kurzu i video přímo od chlapa, co to zažil a žije. Jo, můj muž souhlasil, že k tomu rád přidá svůj pohled. To nemůžeš minout!

Míša a Zdeněk

V celém kurzu pro tebe budu nejen mentor, ale hlavně parťák a podporující podnikatelka na společné cestě. Neustálým laděním, kiksama a vývojem totiž procházím i já. Budu moc ráda, když půjdeme kousek spolu!

Pojď udělat odhodlaný krok ke spokojenému partnerství i rodině!

Těším se na tebe,

Míša

Nech mi na sebe kontakt a já ti dám vědět, jakmile spustím prodej dalšího běhu kurzu.

Kontakt

Bc. Michaela Pokorná
Orlovice 148, 68201 (okr. Vyškov)

jsem@misapokorna.cz
+420 608 378 886

IČO: 09923438 (Nejsem plátce DPH)

Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku města Vyškov.

Číslo účtu: 280534348/0300

Míša Pokorná - Vše se děje v můj prospěch